İlanlar X

Ücretsiz Seri İlanlar!

Merhaba! İlanlarınızı ücretsiz olarak eklemek için giriş veya Üye olun.

Malatyada Hint Horozu

Hayvanlar Hayvanlar ilanlarına abone ol | 24 Aralık 2010
  


http://www.hinth***
BÜTÜN HOROZCU ARKADAŞLARIMIN VE YENİ BAŞLAYAN KARDEŞLERİMİN YENİ VE EN İYİ HİNT HOROZ SİTESİ HAYIRLI VE UGURLU OLSUN...

*HİNT HOROZU BİR HASTALIKTIR BİR HOBİDİR BENDE İSTERİMKİ BU ALIŞKANLIĞIMIZI BAGIMLILIĞIMIZI SANAL ORTAM İNTERNETTEDE YAYGINLAŞTIRIP BAŞKA ŞEHİRDEKİ KARDEŞLERİMİZ ABİLERİMİZ BİZDEN ALDIGI BİLGİLERLE VE BİZLERİN ONLARDAN ALDIGI BİLGİLERLE DAHA GÜZEL VE BİLİNÇLİ BİR
ŞEKİLDE HOROZ YETİŞTİRMEKTİR...
* İSTERİMKİ HERKES İYİSİNE YEM VERSİN SONUÇTA İYİSİDE AYNI YEMİ YİYOR KÖTÜSÜDE BİZİM AMACIMIZ HERKESE İYİSİNİ BESLETMEKTİR.

*VERDİGİNİZ EMEGİN KARŞILIGINI İSTEYİN 1 SENE EMEK ÇEKİP 10 DAKİKADA SOGUMAYIN UNUTMAYINKİ BU İŞTE EN İYİSİ DİYE BİRŞEY YOKTUR EL ELDEN HER ZAMAN ÜSTÜNDÜR.
İYİNİN İYİSİ OLMASA BU İŞİN AMACI KALMAZ.
HERKESTE İYİ VAR ÖNEMLİ OLAN İYİLERİ YENMEKTİR.
HAKLI VE EŞİT BİR MAÇTA KAZANAN İYİNİN İYİSİ KAYBEDEN İYİDİR.
* AMA ŞU VARDIR BİRİ 10 DÖVÜŞ YAPAR 8 TANE DÖVER BİRİ 10 DÖVÜŞ YAPAR 3 TANE DÖVER BİRİ ÖLÜR KAÇMAZ PARA VERMEZ BİRİSİ SAATİ GEÇİRDİGİ ZAMAN BIRAKIR KAÇAR.
*BİZDE İSTERİZ SİZİNKİ HER ZAMAN HAKKINI VERİP DÖVÜŞTÜRDÜGÜNÜZÜNDE SAATE BIRAKMADAN DÖVSÜN İYİ PARAYA DÖVÜŞSÜN ÖLSÜN KAÇMASIN İSTERİZ.
* ŞU AN KÜMESLERİMDE SEZON SONU OLDUĞU İÇİN YAŞINDA HOROZLARIMIZIN ÇOGU TÜYDELER GARTLARIMIZ YİNE SEZONLARINI KAPAYIP KİMİSİ TÜYDEN ÇIKMAK İÇİN HAZIRLANIYOR KİMİSİNİDE TAVUKLARIMIZA DAMIZLIK YAPTIK.ŞU ANDA GELECEK SEZON İÇİN ALDIGIM 120 TANE EN DÜŞÜGÜ 2 AYLIK CİVCİVLERİM VARDIR.YAŞINA HENÜZ GİRMEMİŞ ELLERİNİ AYAGINI GÖRDÜGÜM KERNDİNİ İSPATLAMIŞ BİR KAÇ İDMAN ETTİGİMİZ GÜNLÜ***9 AYLIK ÖTMÜŞ YAVRULARIMIZDA MEVCUTTUR.HOROZ ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA TAVSİYEM KENDİ ELLERİNİZLE YETİŞTİRİP SEZON AÇILDIGI ZAMAN DÖVÜŞTÜRMENİZDİR.
KİLO OLARAK GENELDE 2.600 İLE 3.350 ARASI HAYVAN DÖVÜŞTÜRÜRÜM BESLERİM HOROZLARIMIZ KUCAGINIZA ALDIGINIZ ZAMAN TÜRKİYE SERBEST ÜSTÜ AÇIK PARAYA DÖVÜŞÜRLER YENİ ÖTMÜŞ YAVRULARDA VARDIR.
*TÜRKİYENİN HER YERİNE GÖNDERİLİR.10 DÖNÜM TARLAMIN İÇERİSİNDE 53 GÖZ KÜMESİM VARDIR BİZİM KARIMIZ YARIN ÖBÜR GÜN YOLUMUZ DÜŞER HOROZ VERDİGİMİZ ARKADAŞIMIZIN YANINDA BİR ÇAY İÇERSEK KARIMIZ ODUR BİZİ MUTLU EDER AYRICA MALATYAYA YOLU DÜŞEN ARKADAŞLARIMIZ BANA AYİT OLAN NUMARALARDAN ARAYIP MALATYADA BİR YEMEĞİMİZİ YERLER KÜMESLERİMİZİ GEZERLERSE ÇOK SEVİNİRİM. BENDEN BÜYÜK ABİLERİM BENDEN KÜÇÜK KARDEŞLERİM KİM OLURSA OLSUN BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERLERİ VARDIR...
*BU İŞİ TANINMAK TANIŞMAK AMAÇLI YAPIYORUM YOKSA KİMSE İYİSİNİ VERMEZ AMAÇ SİZLERİ BİZLERİ MAHÇUP ETMEYECEK HOROZ YETİŞTİRMEK VE İLK DEFA TANIŞACAGIMIZ ARKADAŞLARIMIZA İYİNİN İYİSİNİ BESLETMEKTİR...
*TÜRKİYEDE HERKESİN BİZİ BİLMESİNİ TANIMASINI İSTEDİGİM İÇİN İYİ DEGİL İYİNİN İYİSİ YAVRULARI BESLERİM VE VERİRİM.
* 32 YAŞINDAYIM YAKLAŞIK 20 SENEDİR BU İŞİ YAPIYORUM ELİMDEN GELDİGİ KADAR HER KONU İÇİN SİZLERE YARDIMCI OLMAK İSTERİM.

*AYRICA MALATYALI MEKANCI, ELEKTİRİK, KIRICI, GARDIYAN ŞU ANDA PYASADA DÖVÜŞEN MEMOLİ DAMIZLIGININ ANNE TARAFI BU HOROZLARIN HEPSİ KÜMESİMDE YEM YEMİŞ VE ELİMDE DÖVÜŞTÜRDÜGÜM HOROZLARDIR BİZ BÖYLE DAMIZLIKLARI SÜRDÜRÜYORUZ.
*İYİSİNİ SEVENE İYİSİNE YEM VERENE HEDİYE MALİYETİNDE YAVRULAR VERİLİR******0_******_****** NUMARAM SAYGILAR MALATYALI VAROL STAR HOROZLAR
MSN ADRESİMİZ: mailto:hinthoroz****

Fiyat : Pazarlık
Başlık : Malatyada Hint Horozu
Tarih : 24 Aralık 2010
Şehir, İlçe, Mahalle :
Kategori : Hayvanlar

'Malatyada Hint Horozu' isimli ilanı duyurun;
Facebook'ta Paylaş Tweet et! Stumbleupon this post Delicious!

İlan Adresi:
http://www.ilanlarx.com/ilan/malatyada-hint-horozu-37131.html

Etiketler:
hint, horozu, yeni, horoz, sanal, güzel, yem, yemi, damızlık, hint horoz, hint horozu
Send Article Arkadaşına Gönder  İlan Sahibine Mesaj Gönder İlan Sahibine Yaz  Şikayet Et Şikayet Et | Bookmark and Share

Benzer İlanlar Hayvanlar İlanlarına Abone Ol